Certyfikat kompetencji zawodowych CPC

Zobacz najbliższy termin

Kursy odbywają się w trybie ciągłym, jednak na duże zainteresowanie prosimy o zapisy telefoniczne lub poprzez formularz.

NAJBLIŻSZE terminy:

Generated by wpDataTables

Czego nauczysz się na kursie

Certyfikat kompetencji zawodowych CPC – dla spedytorów i przewoźników wykonujących transport drogowy osób lub rzeczy.

Szkolenie dla osób ubiegających się o Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym odpowiedniego rodzaju (krajowy lub międzynarodowy zarobkowy przewóz osób) zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. Nr 125, poz. 1371) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 9 stycznia 2002 r. w sprawie uzyskiwania certyfikatów kompetencji zawodowych w transporcie drogowym (Dz. U. Nr 5, poz. 51)

Proponowany w ramach szkolenia CPC pakiet dla uczestnika:

  • pełen zestaw materiałów (około 3000 pytań testowych i kilkadziesiąt zadań problemowych) oraz materiały pomocnicze – streszczenia, opracowania, tabelki i schematy w wersji drukowanej i elektronicznej. Są to materiały, które będą przydatne nie tylko do przygotowania się do egzaminu, ale również w pracy (wzory pism, oświadczenia, materiały prawne). W czasie zajęć omawiamy nie tylko zagadnienia ściśle związane z egzaminem, ale również kwestie praktyczne (odwołania do ITD, Policji, system kar, formularze i wiele innych).
  • serwis kanapkowo-kawowy
  • zaświadczenie ukończenia kursu zgodne ze wzorem MEN
  • certyfikat suplement (programowy)
  • pomoc w procedurze zgłoszenia na egzamin w ITS Warszawa
  • ubezpieczenie w czasie szkolenia

Ze względu na specyfikę pracy uczestników, szkolenie organizujemy zależnie od możliwości, najczęściej:

  • w trybie weekendowym 2 x sobota/niedziela – od godz 8:00 
  • w trybie ON-LINE weekendowym 2 x sobota/niedziela – od godz 8:00 

Do dyspozycji oddajemy wygodną salę szkoleniową – rzutnik i tablica multimedialna ( w razie potrzeby 15 laptopów +Wifi HotSPOT).
W przerwach serwis kawowy.

 

UWAGA
Miło nam poinformować, że nasza baza materiałów, została wzbogacona o najnowsze przepisy oraz o najnowsze zadania egzaminacyjne praktyczne, uwzględniające ostatnie zmiany i wytyczne, które jak pokazuje praktyka mają istotny wpływ na wynik egzaminu, w szczególności w etapie praktycznym.