Ucz się z pasją, aby żyć z celem

Edukacja ustawiczna, kursy, szkolenia, egzaminy, kwalifikacje

Czym się zajmujemy

kursy_zdz_poznan
Prowadzimy kursy i szkolenia dla osób dorosłych i młodzieży, chcących podnieść kwalifikacje i kompetencje potrzebne na rynku pracy
cdkm-pomarnczowy1

Kształcenie Kadr Medycznych

ZDZ - Centrum Kształcenia w Kaliszu jest liderem w szkoleniu pielęgniarek i położnych w oparciu o programy akredytowene przez Centrum Kształcenia Pielęgniarek i Położnych w Warszawie
egzamin1
Powołane przy ZDZ Poznań komisje kwalifikacyjne: Energetyczna, Spawalnicza oraz Regionalne Centrum Walidacji, Egzaminowania i Cetyfikacji służą formalnemu potwierdzaniu kwalifikacji.
5
Lokalizacji ośrodków szkoleniowych
2000
Zrealizowanych kursów i szkoleń
25678
Zadowolonych absolwentów różnych form szkolenia
1950
Wydanych uprawnień i kwalifikacji

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę szkoleniową. Świadczymy usługi szkoleniowe dla wszystkich grup zawodowych: dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw i instytucji, właścicieli firm oraz dla pracowników na różnych stanowiskach pracy. Zwracamy się także do tych, którym jest trudniej niż pozostałym: do osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, młodzieży.

Oferujemy więc możliwość zdobycia lub podwyższenia kwalifikacji zawodowych, uzyskanie uprawnień zawodowych i specjalistycznych, przyuczenie i wyuczenie zawodu /przekwalifikowanie/, doskonalenie zawodowe na prowadzonych kursach i szkoleniach oraz w naszych szkołach.

Zakład Doskonalenia Zawodowego jest stowarzyszeniem oświatowym, organizacją pozarządową. Podstawowym celem statusowym ZDZ jest wspomaganie realizacji programu edukacji narodowej w zakresie oświaty w formach poza szkolnych i szkolnych. Kształcimy na kursach
i różnorodnych kierunkach, zawodach i specjalnościach; w szkołach – na poziomie średnim i policealnym; w Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli – w zakresie dokształcania i doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych. Zakład Doskonalenia Zawodowego jest organem założycielskim Wyższej Szkoły Humanistycznej z siedzibą w Lesznie.

Wyrosły z 90-letniej tradycji kształcenia fachowców, dzięki elastyczności i otwartemu podejściu do wyzwań nowych czasów, Zakład Doskonalenia Zawodowego potrafił obronić i umocnić swą wysoką pozycję na specyficznym rynku oświatowym. Nie stało się to przypadkiem.

Nasze atuty to:

  • wieloletnie doświadczenie,
  • stabilna i wysoko kwalifikowana kadra nauczycieli, wykładowców, instruktorów, trenerów,
  • własna, odpowiednio wyposażona, dostosowana do wymogów szkoleniowych baza dydaktyczno-techniczna, w tym m.in.: sale wykładowe, pracownie specjalistyczne, komputerowe, warsztaty do praktycznego nauczania, place manewrowe do nauki jazdy,
  • nowoczesne, wciąż modyfikowane własne programy nauczania, podręczniki, materiały szkoleniowe,
  • działające przy ZDZ komisje kwalifikacyjne,
  • sieć ośrodków kształcenia i szkół na terenie woj. wielkopolskiego,
  • uzyskany w 2003 r. Certyfikat Jakości EN ISO 9001.

Posiadany potencjał i coraz częściej stosowana modułowa struktura programów, pozwalają dostosować treści nauczania do konkretnych oczekiwań, potrzeb i wymagań naszych klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Niezależnie, czy chodzi o stałą ofertę, czy jednorazowy kurs, czy wreszcie o wybór naszej szkoły jako miejsca początku zawodowej drogi życiowej, jedno możemy zagwarantować: niezmiennie wysoką jakość i przydatność nabytej wiedzy. Staramy się pomagać ludziom zainwestować w siebie, firmom w inwestowanie w pracowników, w kształtowanie człowieka na miarę czasu: dobrego kompetentnego fachowca, aktywnego i przedsiębiorczego.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY – naprawdę warto!

Zespół Centrum Kształcenia w Kaliszu

Jesteśmy dla Was

Dominik Sadowski
Dyrektor Centrum Kształcenia
Michał Biały
Zastępca Dyrektora
XY
Specjalistka ds. szkolenia
ZX
Specjalistka ds. szkolenia
XC
Specjalistka ds. szkolenia
GF
Specjalista ds. Szkolenia

Instytucje współpracujące